Fiskaro nuoma

Šiuolaikiniai darbai, nuo statybų iki aplinkos tvarkymo, reikalauja inovatyvių sprendimų. Deja, dalis žmonių darbus, susijusius su sunkiasvorių medžiagų (statybinių medžiagų, įvairių atliekų ir kt.) pervežimu ir perkėlimu, iki šiol mėgina atlikti savo jėgomis. Tai – varginantis ir dažnai nesaugus procesas.

Siūlome saugią ir komfortišką išeitį: fiskaro nuomą. Fiskaras (arba kitaip – sunkvežimis su kranu) yra patikimas ir galingas pagalbininkas. Tai transportas, kuris nepamainomas vykdant įvairias nestandartines užduotis, reikalaujančias galingų pajėgumų ir hidromanipuliatoriaus pagalbos.

Fiskaro pagrindinė savybė ta, kad jis pats gali save pasikrauti ir nereikia naudoti žmogaus darbo, kitaip tariant rankų.

Fiskaro galimybės

Fiskaro nuoma itin aktuali statybų sferoje. Šios priemonės dėka be vargo keliami itin sunkūs kroviniai: galime krauti įvairaus tipo metalo laužo, statybines atliekas (statybų klojinius, stiklo paketus, įvairias stakles, paletes, metalo, betono ar medienos konstrukcijas ir t. t.), sveriančias iki 2 tonų.

Taip pat fiskaro pagalba galime išvežti šakas, medžius, statybinį laužą, įvairaus krovinio didmaišius, trinkeles, ar kitas statybines medžiagas.

Esant poreikiui, fiskaras padeda pakelti sunkesnius krovinius į norimą vietą. Tai aktualu perkeliant statybines medžiagas ar prilaikant konstrukcijas įvairiems montavimo darbams.

Didžiausias fiskaro privalumas – tai, kad tausojant žmogaus rankų darbą, atliekame pažangios technikos – fiskaro (hidromanipuliatoriaus) – pagalba. Tuo pačiu taupome Jūsų laiką ir sąnaudas.

Ar saugu?

Mūsų prioritetas – laimingi klientai ir maksimalus darbų saugumas. Mūsų naudojamas fiskaras yra visiškai saugus sprendimas: hidromanipuliatoriaus operatorius turi solidžią darbo patirtį ir visus šiam darbui reikalingus leidimus.

Kodėl fiskaro nuomą turėtumėte užsisakyti pas mus?

  • Esame lyderiai: savo srityje mes jau 12 metų. Verta rinktis patikimumą ir patirtį.
  • Mes – atsakingi specialistai: kruopščiai laikomės sutartų terminų, dirbame greitai ir kokybiškai.
  • Aukšti standartai: darbus atliekame greitai ir kokybiškai, dirbame laikydamiesi visų darbo etikos standartų.
  • Mūsų darbuotojai puikiai išmano darbų taisykles, turi visus reikalingus saugos pažymėjimus.
  • Dirbame griežtai laikydamiesi visų atsargumo priemonių: saugome vieni kitus, Jus ir Jūsų turtą.
  • Klientas – svarbiausias: nepriklausomai nuo darbų dažnumo ir apimties, pateisiname visus lūkesčius.
  • Komunikuojame greitai ir pasirūpiname visais mūsų klientų poreikiais.
  • Esame lankstūs: kilus bet kokiems nesklandumams, greitai rasime Jus tenkinančią išeitį.

Domina galingo ir modernaus fiskaro nuoma, o gal norite sužinoti daugiau? Į visus kilusius klausimus atsakysime tel.: (8-699) 88169.

Laukiame Jūsų skambučio!