Paslaugos

Krovinių pervežimas

 

Teikiame visų rūšių krovinių pervežimo paslaugas (birūs, kieti, negabaritiniai, perkraustymo paslaugos, atvežame žemes, skaldą, juodžemi, smėlį ir t.t.

home-slideri-image-2.jpg

Antrinių žaliavų surinkimas

 

Tvarkome įvairias atliekas,surenkam,susikraunam,statom konteinerius,išvežam ar pervežam atliekas,statybinės atliekos,mišrios atliekos,medienos atliekos,stiklo atliekos ir t.t.)

Pavojingų ir nepavojingų atliekų išvežimas

 

Turime visas reikalingas licenzijas atliekų pervežimui surinkimui,dirbame su pavojingom ir nepojingom atliekom, akumuliatoriai, šiferis, asbestas, amortizatoriai ir t.t.

Šiukšlių išvežimas įvairiais kiekiais

 

Statome konteinerius nuo 1m3 iki 40m3,galime surinkti ir mažesnius kiekius bei pasikrauti savo jėgomis,viskas derinama su klientų kuo naudingesnėm abipusėm sąlygom.

Demontavimo ir griovimo darbai

 

Demontavimo-griovimo darbai (įvairaus sudėtingumo, metalo, betono, plytų, medžio statynių demontavimas nugriovimas, atliekų išvežimas, teritorijų sutvarkymas.

Metalo laužo supirkimas

 

Visų rušių metalo laužo supirkimas (Juodojo, aliuminio, vario, nerudijančio, žalvario, cinko, magnio ir t.t.) supirkimas aikštelėje ir jūsų namuose, atvykstame sveriame, atsiskaitome vietoje

Konteinerių nuoma

 

Konteinerių numa nuo 1m3 iki 40m3,jūsų atliekoms,produkcijai,ar metalo laužui.

Transporto paslaugos

 

Turime įvairių transporto priemonių įvairiom paslaugom atlikti, galime gabenti įvairius krovinius, galime atvykti į bet kurį Lietuvos miestą.

Karjerinės produkcijos atvežimas

 

Į jūsų pageidaujama vietą galime atvežti žemės, smėlio, skaldos, žvyro, akmenų, trinkeles ir visą kitą ko tik pageidaujate iš karjerinės produkcijos

Aplinkos tvarkymas

 

Tvarkome jūsų aplinką, pagal jūsų pageidavimus, nuo šiūkšlių surinkimo iki pilno aplinkos sutvarkymo, sklypo lyginimo, apželdinimo, medžių pjovimas, krūmų išnaikinimas, vejų irengimas, trinkelių dėjimas, aikštelių irengimas, bobcat paslaugos.

Fiskaro nuoma

 

Fiskaro pagalba galime krauti įvairaus tipo metalo laužą, statybines atliekas (statybų klojinius, stiklo paketus, įvairias stakles, paletes, metalo, betono ar medienos konstrukcijas ir t. t.), sveriančias iki 2 tonų.

metalo-lauzo-supirkimas

Metalo laužo išvežimas

 

Išvežti galime bet kokį metalo laužą, nepriklausomai nuo kiekio ar rūšies. Atliekame įvairios apimties darbus – nuo atliekų išvežimo iki įvairaus sudėtingumo konstrukcijų bei įrenginių demontavimo.