Statybinių konteinerių nuoma

Konteinerius nuomojame bet kokio tipo atliekoms:

 • Metalo laužas – spalvotųjų ir juodųjų metalų atliekos (pvz., vamzdžiai, armavimo strypai ir kt.).
 • Statybinės atliekos – tai apima mūro laužą, pavyzdžiui, betoną, gelžbetonį, plytas, keramikos atliekas.
 • Gamybinės atliekos – po gamybinio proceso išlikusios nereikalingos/netinkamos tolesniam naudojimui žaliavos. Tai gali būti plastiko pakuotės, stiklas, tekstilės atraižos, siūlai, porolono produktai.
 • Taip pat kito tipo atliekos – tokios kaip mineralinė vata, putų polistirolas, gipsas, kitos izoliacinės medžiagos, medienos likučiai, santechnikos įrenginiai ir detalės (kriauklės, unitazai, čiaupai, vonios, vamzdžiai ir kt.), apdailos priemonės, grindų dangos.

Dirbame tiek su fiziniais asmeninis, tiek su įmonėmis.

Statybinio konteinerio nuomos kaina

Nuomos kainos yra gana įvairios, jos priklauso nuo kelių veiksnių:

 • Atliekų tipo ir sudėties. Siūlome konteinerius įvairių atliekų rūšiavimui, tačiau užsisakant šią paslaugą, būtina nurodyti atliekų tipą.
 • Konteinerių dydžio ir kiekio. Turime itin talpius statybinius konteinerius: galite rinktis nuo 8 kubų iki net 40 kubų talpos, todėl tikrai rasite sprendimą, kuris geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
 • Pristatymo vietos. Puikiai suprantame, kad statybinių konteinerių reikia čia ir dabar, todėl juos pristatome itin operatyviai: dažniausiai atvežame tą pačią arba sekančią darbo dieną. Konteinerius pristatome visoje Lietuvoje , bet mūsų būstinė yra Kaune.

Kaina yra individuali, kiekvieną kartą su klientu ją deriname atskirai. Tačiau užtikriname, kad pasiūlysime Jus tenkinantį variantą itin geromis kainomis. Susiekite su mumis dabar!

Rūšiuoti atliekas – apsimoka

Nepamirškite: rūšiuoti statybines atliekas apsimoka. Tai darydami ne tik saugote gamtą, tausojate energetinius išteklius, prisidedate prie švaresnės aplinkos kūrimo, bet ir sutaupote! Vienu metu pasirūpinus konteinerių nuoma ir atliekų išrūšiavimu, ženkliai sumažėja išvežimo kaštai.

 

 

Mūsų vizija

Mūsų siekis – saugiai perdirbtos atliekos, sąmoningesnė visuomenė ir švaresnė aplinka. Prioritetą teikiame saugumui ir gamtos apsaugai: visos surinktos atliekos keliauja į mūsų aikštelę. Mes atidžiai jas sutvarkome: išrūšiuojame, sukrauname ir išvežame tolimesniam apdorojimui.

Rasime sprendimą nepriklausomai nuo atliekų kiekio. Konteinerio dydį padėsime išsirinkti pagal turimą atliekų kiekį, teritorijos dydį ir kitus faktorius. Operatyviai surenkame, išvežame ir pasirūpiname saugiu atliekų perdirbimu.

Esant poreikiui, įvairios talpos konteinerius galime operatyviai pristatyti į Jūsų nurodytą vietą, pakrauti ir pervežti pagal visus Jūsų pageidavimus.

Galimybės

Rasime sprendimą nepriklausomai nuo atliekų kiekio. Konteinerio dydį padėsime išsirinkti pagal turimą atliekų kiekį, teritorijos dydį ir kitus faktorius. Operatyviai surenkame, išvežame ir pasirūpiname saugiu atliekų perdirbimu.

Esant poreikiui, įvairios talpos konteinerius galime operatyviai pristatyti į Jūsų nurodytą vietą, pakrauti ir pervežti pagal visus Jūsų pageidavimus.

Kodėl statybinių konteinerių nuomą užsisakyti iš mūsų?

 • Esame lyderiai: savo srityje mes jau 12 metų. Verta rinktis patikimumą ir patirtį.
 • Vertiname ilgalaikį ryšį: siūlome nuolatinį bendradarbiavimą itin palankiomis kainomis.
 • Platus pasirinkimas: mūsų turimų konteinerių talpos siekia 8, 10, 15, 20, 30, 40 kubų.
 • Aukšti standartai: darbus atliekame greitai ir kokybiškai, dirbame laikydamiesi visų darbo saugos ir etikos standartų.
 • Dirbame visoje Lietuvoje: konteinerius pristatome ir išvežame kad ir kur bebūtumėte.
 • Pažangūs techniniai sprendimai: esant poreikiui, siūlome maždaug 30 kubų talpos hidromanipuliatorių, kuris pats gali save pasikrauti.
 • Klientas – svarbiausias: nepriklausomai nuo darbų dažnumo ir apimties, vertiname visus savo klientus, komunikuojame greitai ir pasirūpiname visais atliekų tvarkymo poreikiais.

Domina konteinerių nuoma, o gal norite sužinoti daugiau? Į visus kilusius klausimus atsakysime tel.: (8-699) 88169.