Metalo laužo išvežimas

Jau 12 metų tvarkome įvairias atliekas, tarp jų – ir metalo laužą. Džiaugiamės, kad vis daugiau gyventojų supranta: švari aplinka – sveikesni ir laimingesni žmonės. Esame savo srities profesionalai, todėl galime užtikrinti, kad atliekas sutvarkysime saugiai. Tokiu būdu švaresnė bus ne tik gamta, bet ir Jūsų kiemas.

Galimybės

Išvežti galime bet kokį metalo laužą, nepriklausomai nuo kiekio ar rūšies. Atliekame įvairios apimties darbus – nuo atliekų išvežimo iki įvairaus sudėtingumo konstrukcijų bei įrenginių demontavimo. Svarbiausia – kad Jūs liktumėte patenkinti mūsų darbu!

Technika

Mūsų naudojama technika pasižymi aukšta kokybe ir galingumu – priklausomai nuo objekto sudėtingumo, naudojame kraną, autokrautuvą ar hidromanipuliatorių.

Pagrindiniai mūsų klientai:

  • Individualūs asmenys: dažniausiai tai – nedidelės apimties darbai. Iš jų kiemų, sandėliukų, garažų išvežame įvairų metalo laužą, patys pasikrauname ir atsiskaitome vietoje įvairiais kiekiais.
  • Įmonės: dažniausiai tai – didesnės apimties darbai: nuo metalo laužo išvežimo iš autoservisų, iki sudėtingų konstrukcijų demontavimo.

Kodėl verta patikėti mums metalo laužo išvežimą?

Keliolika darbo metų mums suteikė patirtį ir galimybę tapti rinkos lyderiais. Tvirtai žinome: mes Jūsų nenuvilsime. Štai kodėl:

  • Lankstumas: metalo laužą išvežti galime ir mažesniais kiekiais.
  • Sąžiningumas: elektroninėmis svarstyklėmis pasveriame vietoje, todėl klientai gali neabejoti, kad svoris bus teisingai įvertintas.
  • Jokių rūpesčių: pasikrauname savarankiškai, todėl jokio vargo Jums. Taip pat galime pastatyti įvairaus dydžio konteinerius (8 – 40 kubų) metalo laužui kaupti
  • Operatyvumas: atsiskaitysime dar Jūsų kieme!
  • Tvarkant didesnius objektus, siūlome pilną sutvarkymą: ne tik demontuojame, supjauname konstrukcijas, pasikrauname, išvežame, bet ir sutvarkome tą vietą, kurioje atlikome darbus.
  • Etika ir kokybė: visi mūsų darbuotojai turi kvalifikacinius ir darbo saugos pažymėjimus, dirba laikydamiesi itin aukštų kokybės standartų.

Domina metalo laužo išvežimas, o gal norite sužinoti daugiau? Į visus kilusius klausimus atsakysime susisiekus.